ACStream
About


Archive


Download


Links


Contact

ArchiveVIDEOPSINA (Přehlídka studentských filmů Zlínský pes)

01.06.2004 CET, Zlín, Musicland A

VJ-ing videoworkshop by Hucot/Moire.


Archive stream

Videoworkshop skupiny Hucot/Moire v rámci prvního ročníku soutěžní přehlídky studentských filmů Zlínský pes, prostřednictvím kterého budou mít návštěvníci možnost nahlédnout do světa VJingu i z jiné strany než jen přes projekční plátno.

Součástí komponovaného večera nebude ovšem jen přednáška na toto téma, ale i praktické ukázky z výroby a tvorby, které po desáté hodině volně přejdou v plnohodnotnou a jedinečnou "videomassage" prezentovanou na následné párty. Ta Vás bude provázet k libosti Vašeho oka v průběhu celého zbytku večera. Moire je známo svým velmi senzitivním stylem a autorskými postupy tvorby projekce takže se dá očekávat, že to co uvidíte jste ještě neviděli a pravděpodobně již ani neuvidíte. A aby toho videa náhodou nebylo málo budou při projekci využívány tři velkoplošné plátna. Proto si nenechte tuto příležitost rozhodně ujít a přijďte se pobavit a masírovat spolu s námi.

Ti co nebudou mít to štěstí být přímo na místě mohou celé dění večera sledovat prostřednictvím online přenosu na internetových adresách www.hucot.com/videopsina, acstream.ffa.vutbr.cz a www.video-art.org.

V obou případech Vám ovšem přejeme příjemný zážitek a ostrý obraz.Copyright (c) 2004 ACStream, All rights reserved.